(097) 030-00-88

Головна Наші роботи Про компанію Наші партнери Наші нагороди Контакти

Про компанію

Компанія "САЯМАТ" була заснована в 1992 році в м. Вишневому Київської області. Одним із пріоритетних напрямків тогочасної роботи, які згодом стали основною, було лиття по виплавлений моделями. Робота майстра - місткий і не обичайно органічний процес, тому що втілити задум художника-скульптора в металі є творчою і складною роботою. Існує кілька методів лиття: лиття по гіпсовим моделям у землю, вакуумна лиття і тд.

За основу взятий нами спосіб точного лиття по виплавлений поділлям, тому що він дає можливість максимально точно передати задум автора-художника і відображає максимальну точність моделі. Цей процес лиття здійснюється з використанням нових, більш сучасних допоміжних засобів, матеріалів, установок[...]

Читати далі ...

Мідь, бронза

      Мідь - м′який метал, його можна кувати холодним куванням або зробити з нього найтоншу фольгу, в кілька разів тоншу за папіросний папір. Найдавніший мідний відливок, зроблений людиною - сокира, якій майже 6 тисяч років. Мідь довго була символом всіх металів, навіть саме слово мідь - від давньоруського слова смида, яким називали будь-який метал.

      Пластичність міді, її виняткові якості (наприклад, повна відсутність магнітних властивостей) стали причиною особливого сприйняття міді людьми. Ще в давнину людина зауважила, що від дотику мідних предметів затихав біль і спадала пухлина. У народів Сходу вважається, що мідь може не тільки зупиняти хвороби, а також сприяє зосередженню думок.

        Бронза. Бронзами - називаються мідні сплави, в яких основними легуючими елементами є: олово, алюміній, марганець, кремній, берилій, залізо та ін. Назва бронзи дається за основним легуючим компонентом. Бронзи поділяються на дві основні групи: оловянисті бронзи, у яких переважаючим легуючим компонентом є олово і безоловянисті (спеціальні бронзи), що не містять олово як легуючий компонент. Нашою фірмою за основу взята кремниста бронза, так, як кремниста бронза має гарну рідкотекучість, добре зварюється з бронзою, сталлю і іншими сплавами, володіє високою зносостійкістю.

       Бронза не піддається корозії, в цьому сенсі вона вічна (наприклад, тривалість життя залізних виробів - 50-55 років). Під впливом вологості повітря на бронзі, з плином часу, з′являється блакитно-зелений наліт, який називають патиною. Це - як  дорогий одяг,  патина охороняє бронзу від подальших змін.

      День плавки довгоочікуваний, але важкий: хто кого підкорить і підпорядкує - стихія вогню і розплавленого металу або майстер і його помічники? Дійсно, з яким ще видовищем можна порівняти те захоплююче, могутнє дійство, ті почуття, які можна пережити, спостерігаючи за жовто-червоно-зеленим прозорим вогненним водоспадом розплавленої бронзи, більш текучої, ніж вода, коли метал виривається з печі і легко тече у форму !